Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

Yeni Hayat Tıp Merkezi, deneyimli ve alanında uzman hekim kadrosu ile, hasta memnuniyeti odaklı, toplum sağlığı için özveri ile çalışan ve bilim ışığında her geçen gün gelişen teknolojileri takip ederek dünya standartlarında sağlık hizmeti sunan bir kuruluştur.

Üstün teknolojiye sahip akıllı sistemler ile donatılan Tıp Merkezi’nde, alanında uzman hekimler görev almaktadır.

Tüm hastaların gereksinimlerini en iyi şekilde karşılamayı amaçlayan Yeni Hayat Tıp Merkezi, 14 branşta alanında uzman kadrosu ile hastaların memnuniyetine dayanan, kaliteden ödün vermeyen bir sağlık kuruluşu olmayı başarmıştır. İnsana saygı ve hoşgörüyü temel prensibi olarak kabul eden Tıp Merkezi, bu anlamda tüm hastalarına en iyi sağlık hizmetini vermeyi birincil görevi olarak kabul etmektedir.

Çok çeşitli branş yapısı, alanında uzman hekim ve sağlık çalışanı kadrosuyla Yeni Hayat Tıp Merkezi; dünya standartlarında, memnuniyet odaklı sağlık hizmeti sunmaktadır.

Acil servis, beyin cerrahi, ortopedi ve travmatoloji, fizik tedavi ve rehabilitasyon, üroloji, anesteziyoloji ve reanimasyon, tıbbi biyokimya, enfeksiyon hastalıkları ve klinik mikrobiyoloji, radyoloji, göz hastalıkları, kulak burun boğaz, iç hastalıkları (dahiliye), kadın hastalıkları ve doğum, genel cerrahi, çocuk sağlığı ve hastalıkları, beslenme ve diyetetik Yeni Hayat Tıp Merkezi bünyesinde yer alan branşlardandır.

VİZYON

Yeni Hayat Tıp Merkezi’nin birincil vizyonu, Türkiye’de tıp dünyasının gelişmesine katkıda bulunmak, sunmuş olduğu sağlık hizmeti ile tüm hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamak ve kurum içi kadrosu ile tüm dünyaya model olarak gösterilecek bir Tıp Merkezi olmaktır.

MİSYON

Yeni Hayat Tıp Merkezi, sahip olduğu vizyon doğrultusunda, her geçen gün gelişen bilimsel yöntemlerin ışığında, dünyaya model olarak gösterilecek sağlık hizmetini sunmak için insani değerlere önem veren, kendilerini tıbbın ve bilimin ilerlemesine adamış hekim kadrosu ile kaliteli bir sağlık hizmeti sunarak tıbbi bilimlerin gelişmesine katkı sağlamaktadır.

DEĞERLERİMİZ

Etik kurallar doğrultusunda, adaletli, güvenilir, şeffaf, hasta ve çalışan haklarına saygılı bir kurum olmak Yeni Hayat Tıp Merkezi’nin en önemli değerlerindendir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Sağlık sektöründe sürekli gelişen yenilikleri takip ederek uluslararası standartlarda, hasta ve hasta yakınlarına saygı, eşitlik ve hoşgörüden ödün vermeden, yaşam kalitelerini artırmayı amaçlayan, özverili ve kaliteli bir hizmet sunmak Yeni Hayat’ın olmazsa olmazlarındandır.

E-Bülten Üyelik

YeniHayat Tıp Merkezi yeniliklerinden ve güncel haberlerden haberdar olmak için E-Bültene abone olabilirsiniz.

1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder
Language