Check Up Yaptırmak Neden Önemlidir

Anasayfa / Bilgi Havuzu / Check Up Yaptırmak Neden Önemlidir
Check Up Yaptırmak Neden Önemlidir

Düzenli yapılan Check up’lar ile olası hastalıkların erken dönemde teşhis edilmesini sağlayarak önlem alabilirsiniz. Yılda 1 kez düzenli olarak yaptıracağınız check up kontrolleri ile kendinizi olası risklere karşı erkenden koruyabilirsiniz. Check up yaptırmak, sağlık durumunuzun genel değerlendirmesi ve henüz herhangi bir şikayete neden olmayan hastalığın erken teşhisi için oldukça önemlidir.

Check Up Ne İşe Yarar

Check up hizmeti kapsamında edinilen detaylı sağlık değerleri sonucunda kişiler hastalık riski taşıyıp taşımadıklarını veya güncel sağlık problemlerini öğrenebilirler. Check up muayenesi vücudun tamamı üzerinde yapılan kapsamlı bir tarama olduğundan, olası hastalıkların erken teşhisinde bulunabilmenizi sağlar.

Detaylı Sağlık Değerleri

Yeni Hayat Tıp Merkezi’nde check up paketleri kapsamında sağlık değerleriniz detaylı olarak incelenir. Elde ettiğimiz detaylı sonuçlarınız ile sağlık haritanız oluşturulur. Bu harita size mevcut sağlık sorunlarınız veya olası sağlık riskleriniz hakkında detaylı ve kapsamlı bilgi sunar. Detaylı bir check up ile sağlığınıza gereken özeni gösterebilirsiniz.

Erken Teşhis Çok Önemli

Düzenli yapılan Check up’lar ile olası hastalıkların erken dönemde teşhis edilmesini sağlayarak önlem alabilirsiniz. Erken dönemde teşhis edilen hastalıkların tedavisi çok daha kolay bir şekilde yapılabilmekte ve tedbir alınabilmektedir. Bu nedenle düzenli bir şekilde yapılan sağlık kontrollerinin önemi büyüktür. Yeni Hayat Tıp Merkezi’nde kişiye özel olarak uygulanan Check up programları ile olası risklerin önüne geçebilirsiniz.

VIP Check Up Hizmeti

Yeni Hayat Tıp Merkezi’nde Check up yaptıracak kişiler için VIP Check up hizmeti de sunulmaktadır. VIP Check Up hizmetimiz ile Yeni Hayat Tıp Merkezi’nde Check up yaptıracak olan hastalarımız bir gün öncesinden randevu alarak, VIP araç ile alınarak kurumumuza ulaştırılacaktır. Kurumumuzda detaylı tarama işlemleri yapıldıktan sonra, sonuçlar çıkana kadar VIP odalarımızda kahvaltı servisi sunulmaktadır. Tüm sonuçlar çıktıktan sonra ise doktorumuz tarafından bilgi verilerek, tekrardan adresine ulaştırılmaktadır.

Language